Veci, ktoré sú dôležité

Hocikedy vidíte veci, ktoré sú pre vás naozaj tie podstatné a dobré, mali by ste sa proste pozerať na to, čo je naozaj dôležité, čo sa vám vážne páči. Keď ide o vašu postavu, je jasné, že by sa vám najviac páčilo, keby ste boli štíhly a so sebou spokojný človek. Ale aj tak je jasné, že všetko je hlavne o tom, aby ste vedeli, ako sa naozaj čo najlepšie cítiť a čo všetko je pre vás skutočne dobré a dokonalé. Nakoniec ide hlavne o to, aby boli veci krásne a aby ste sa nebáli urobiť všetko presne tak, ako je to pre vás dôležité.

káva
 
Asi by ste si mali vedieť poradiť
Veľmi často sa musíte pozerať hlavne na to, aby boli veci podľa vás. Tento raz je všetko skutočne len o tom, aby ste sa nebáli a aby bolo všetko presne také, ako to chcete vidieť vy sami. Tento raz by ste sa mali zamyslieť hlavne nad tým, čo je pre vás skutočne najlepšie. Verte tomu, že nakoniec to bude všetko super. A verte tomu, že nakoniec to bude všetko čo najlepšie. A teraz proste ide v prvom rade o to, aby ste boli spokojný a šťastný človek.

bobule
 
Niekedy to je proste najlepšie
Hocikedy vidíte veci presne také, ako chcete vidieť. Ale nech sa deje čokoľvek, občas to proste takto nejde a vy by ste sa mali pozrieť na to, čo je naozaj úžasné. Všetko, čo vidíte, je len okolo vás a nech sa deje čokoľvek, je jasné, že práve zelená káva na chudnutie môže pomôcť vám a aj všetkým veciam okolo vás. Tento raz sa proste musíte pozrieť hlavne na to, že nech sa deje čokoľvek, vždy by ste mali byť spokojný hlavne s tým, čo vidíte a čo je pre vás naozaj to najlepšie. Niekedy proste musíte urobiť všetko tak, ako to chcete vidieť vy sami. Verte tomu, že potom to bude všetko naozaj super. Prečo je pre vás čo najlepšie, prečo máte pocit, že sú veci skutočne také, ako to chcete vy sami. A chcenie je niečo, čo je pre vás to najlepšie. Verte tomu, že je to proste úžasné.

RubrikyNezařazené