YouTube vs. Pokémon GO

Povedali im, že ich videá porušujú pokyny pre komunitu YouTube, pretože služba YouTube zakazuje nahrávanie … akéhokoľvek druhu aktivity, ktorá sexuálne zneužíva deti.
 
YouTuber Billiam Thies povedal, že nielenže bol odstránený jeho kanál YouTube, ale celý jeho účet Google bol tiež odstránený – krok, ktorý spoločnosť Google, ktorá vlastní spoločnosť YouTube, teraz pripúšťa chybu.

pokemon
 
"Ľudia na Twitteri mi dali vedieť, že môj účet YouTube bol nefunkčný," povedal. "Ale pretože môj účet Google bol tiež ukončený, nemal som prístup k môjmu e-mailu, takže som nemohol vidieť, čo sa stalo."
 
Nie je jasné, koľko ľudí ich účty odstránilo omylom, ale zdá sa, že všetky účty boli obnovené po tom, čo ľudia odišli na sociálne médiá, aby si mohli sťažovať.
 
Podľa služby YouTube, ak sa človek domnieva, že ich video bolo omylom odstránené, iný recenzent to prehodnotí – av tomto prípade boli videá opätovne preskúmané a účty obnovené.

aplikace
 
To viedlo k zúfalstvu a populárny Pokemon GO YouTuber Mystic kritizoval spoločnosť uprostred toho, čo niektorí označili za "úplný nedostatok komunikácie". Otázkou, ktorá bola opakovane položená na sociálnych médiách, je spôsob, akým sa spoločnosti YouTube podarilo zamieňať zábery z videohry s niečím nezákonným.
 
Zdá sa, že problém sa sústreďuje okolo skratky "CP", ktoré sa vo svete Pokémon GO týkajú "bojových bodov" alebo miery sily Pokémonov v boji.
 
Napriek tomu mimo Pokémona môže byť skratka považovaná za "detskú pornografiu", termín používaný na opis obrázkov zneužívania detí.
 
Spoločnosť Google sa rozhodla, že nebude komentovať, či to bol zdroj problému, ale vysvetľuje to, prečo boli postihnuté aj komunity mimo Pokémona.
 
Billiam vysvetlil, že bol zakázaný kvôli videu, ktoré publikoval o bývalej online hre Club Penguin, skrátenej na "CP" v názve videa.
 
Mnohí ďalší používatelia uviedli, že v upozorneniach, ktoré dostali, sa uvádzalo, že porušovanie sa týkalo "sexuálneho obsahu zahŕňajúceho maloletých".

interakce
 
Rozsudkom mnohých z týchto používateľov YouTube je tvrdenie, že videá boli považované za nevhodné aj po ich kontrole.
 
Spoločnosť Google neidentifikovala, či tento proces vykonáva človek alebo počítač.
 
Boli kritizovaní za tento nedostatok jasnosti, s hernou YouTuber Thinknoodles, ktorá má 4,1 milióna predplatiteľov a spochybňuje to na Twitteri.