Business

Moderná tieniaca technika

Patríte medzi ľudí, ktorí si užívajú pobyt na svojom balkóne? Pestovanie kvetín, pohodlie, posedenie na čerstvom vzduchu a hlavne chvíľka len pre seba. Presne to vám ponúka potenciál balkónov. Dotiahnite pohodlie na vašom balkóne do dokonalosti, a to vďaka balkónovým roletám. Počas horúcich letných dní vám poskytnú dokonalú ochranu pred slnečnými lúčmi a večer vás ochránia pred nepríjemným a otravným hmyzom. Nielen v lete však balkónové rolety využijete. V chladnejších dňoch vám poslúžia ako zástena pred silným studeným vetrom, ktorý by vás mohol z balkóna vyhnať skôr, ako by vám bolo milé.

balkón

Ako vidíte, tieniace rolety na balkón môžete využívať počas každého ročného obdobia. Stačí si objednať veľkosť ideálnu na váš balkón a zvoliť si odtieň rolety, ktorý vám bude vyhovovať. Kompletnú ponuku tieniacich roliet na balkóny nájdete na webovej stránke www.screnoverolety.sk. Objednajte si rolety a nechajte si montáž realizovať skúsenými odborníkmi, ktorí svoju prácu odvedú poctivo a k vašej spokojnosti. Určite vás zaujíma cena za rolety a ich montáž. Tá závisí od veľkosti a typu roliet, ktoré požadujete, a preto neváhajte so žiadosťou o cenovú ponuku.

žena na balkóne

Tú získate jednoducho pomocou elektronického formulára, ktorý je dostupný na už spomínanej webovej stránke. Exteriérové rolety vám ponúkajú rôzne možnosti ich použitia. Veľmi obľúbené je napríklad umiestnenie na terasy, či záhradné altánky. Pridanou hodnotou exteriérových roliet je aj ich nepriehľadnosť zvonka dnu. Vy však budete naďalej dobre vidieť smerom von. Získate tak vzácne súkromie bez toho, aby bol váš výhľad obmedzený. V prípade akýchkoľvek otázok o produktoch, či o spôsobe a možnostiach montáže roliet sa obráťte na skúsených pracovníkov, ktorí sú pre vás dostupní na telefónnom čísle +421 948 770 811. Môžete využiť aj elektronický spôsob kontaktu, a to e-mailom na adrese info@screenoverolety.sk.