Nezařazené

Nerezové zábradlie

Pozrime sa bližšie na jeho výhody. Nerezové zábradlie z nehrdzavejúcej ocele je ľahké ale zároveň konštrukčne pevné s jednoduchou montážou, nedeformuje sa a je v podstate bez nutnosti nejakej mimoriadnej údržby (údržba spočíva v mechanickom očistení nečistôt handričkou), vplyvom rôzneho počasia zostáva v priebehu rokov nepoškodené a jeho dlhá životnosť je zaručená hlavne odolnosťou voči hrdzi, nakoľko mu nehrozí korózia. Pri výbere je dôležité nenechať sa zmiasť lacnejšou hliníkovou možnosťou, ktorej životnosť je značne obmedzená.

stair-hand-hold-1336437_960_720

Nakoľko sú zábradlia v exteriéroch o niečo viac náchylnejšie na údržbu ako tie vnútri, je vhodné ich občas preleštiť prípravkom na takýto typ zábradlí. Čo sa týka schodísk, balkónov a terás, okrem estetickej funkcie zaisťuje tú najdôležitejšiu – bezpečnostnú. Bezpečnosť takýchto priestorov je mimoriadne dôležitá a práve nerezové zábradlie s pevnou sklenenou výplňou Vám ju zaistí. V neposlednom rade je obľúbenou voľbou aj vďaka svojej výhodnej cene a stáva sa z neho čoraz viac populárne dostupné riešenie do akéhokoľvek priestoru. Veľmi vyhľadávanou kombináciou nerezového zábradlia je kombinácia nerezu a skla – a to buď číreho alebo mliečneho, u ktorého je základná nosná konštrukcia vyplnená lepeným sklom connex. Táto verzia pôsobí veľmi čisto, moderne a štýlovo.

istockphoto-1129129764-612x612

Zábradlie z nerezovej ocele svojim štýlovým výzorom aj vďaka svojmu vysokému lesku dokáže upútať pozornosť v domoch, bytových priestoroch, na balkónoch alebo schodiskách, terasách a loggiách, no takisto aj v komerčných priestoroch. Existuje také množstvo kombinácií a možností, že si určite budete vedieť vybrať aj Vy. Ak máte akékoľvek otázky a potrebujete poradiť alebo sa neviete rozhodnúť, ktorý variant je pre Vás najlepší, radi Vám ochotne pomôžeme, vypracujeme nezáväznú cenovú kalkuláciu podľa Vašich priestorových a bezpečnostných požiadaviek.