Tovar

Osvetlenie môže byť zaujímavý dekoračný prvok aj Vášho interiéru

Miesta v našom interiéri, v ktorých trávime najviac času alebo sú určené takisto pre návštevu si určite zaslúžia našu pozornosť a čas venovaný istej dekorácii či skôr prevedeniu, aby daný priestor na nás pôsobil čo možno najsympatickejším dojmom. Nemusí ísť spravidla iba o voľbu pohodlného nábytku či drahej TV, ale efekt sa dá dosiahnuť aj detailmi, ktoré sú podstatne lacnejšie, a to napríklad nápaditým osvetlením či len zaujímavým farebným podsvietením.Žiariace led pásy.jpg
A nie, nemusíme vravieť o akejsi obyčajnej forme bežného osvetlenia, ale skôr o možnosti využiť modernejšie prvky, ako napríklad šikovné led pásy https://www.ledprodukt.sk/20-rgb-led-pasiky-5m s viacfarebným prevedením.
S týmito pásikmi bude následne možné nasledovať trend „ náladového osvetlenia“, respektíve možnosť meniť a prispôsobovať osvetlenie ľubovoľnej atmosfére, pričom výsledný efekt pôsobí skutočne štýlovo a pôsobivo. Moderná stránka je takisto faktorom, ktoré tieto pásky do vášho interiéru bezpochyby prinesú. Zároveň vyriešite požiadavku zaujímavej dekorácie, a to najmä z pohľadu podsvietenia týmito farebnými diódami, ktoré ponúka x možností a trendových riešení.
V prípade LED pásikov alebo svietidiel s diaľkovým ovládaním nie je dostupná iba zmena farby osvetlenia, ale takisto sa dá prispôsobiť jeho intenzita.
Z hľadiska využitia týchto moderných foriem osvetlenia v podobe pásikov spomeňme niekoľko známych príkladov ako posvietenie televízora, knižnice, poličiek, veľmi známym riešením je podsvietenie kuchynskej linky, ale takisto sa dá podsvietiť schodisko,… prakticky ich môžete umiestniť a podsvietiť nimi čokoľvek.
Takúto šikovnú formu svetla je možné vsunúť tiež do podlahy, pod nábytok či do vnútrajšku presklenených skriniek.Podsvietené schody.jpg

  • Výnimku netvoria ani podniky, kedy sú tieto farebné pásy vidieť napríklad v okolí barového pultu a podobným spôsobom sa môžeme inšpirovať aj v našich priestoroch.