Business

Poznáme nielen klasické, ale aj senzuálne masáže

Prečo niektorí ľudia podstupujú masáže? No to záleží, o aký typ masáže sa vlastne jedná. Všeobecne chcú ale dosiahnuť telesnú regeneráciu, hoci senzualna masaz Bratislava Tantra ponúka aj niečo viac.

  • Pracuje s celkovou vitalitou a využíva k tomu sexuálnu energiu.

masáž chrbta, tetovanie

Ale nie v štýle, ako by si možno niekto pod slovom sexualita predstavil. Nevravíme tu o pohlavnom styku ani o žiadnej erotickej službe, hoci v princípe senzuálnu masáž môžeme označiť za erotickú. Nehrá tu však úlohu nejakej predohry, je to cca hodinu trvajúci pôžitok, ktorý sa môže zakončiť orgazmom, resp. uvoľnením zadržiavaných telesných, psychických a sexuálnych blokov. A ľudská sexualita je v tantrickej masáži hlavným zdrojom k tomu, ako dosiahnuť takýto pôžitok.

Celý princíp teda spočíva primárne v odstránení blokov, čo sa vo vás z rôznych dôvodov usadili a v podstate pre každého človeka predstavujú tieto bloky určitú záťaž, ktorá ho spomaľuje vo vykonávaní bežných životných záležitostí, kam môže zaradiť napríklad sociálne kontakty a vzťahy, ale aj vitalitu v kariérnom živote. Je preto skutočne prospešné, ak sa zadržiavaných blokov človek dokáže nejakým spôsobom zbaviť, a to napr. pri príjemnom uvoľnení, pri relaxe,… no a túto formu odpočinku v kvalitnej miere poskytuje práve tantrická masáž.

nahá modelka

Ak nevravíme o vzájomnej tantrickej masáži, tak potom je masírovaný ten, ktorý iba prijíma. A to spôsobom, že si vychutnáva každý senzuálny dotyk pôsobiaci na jeho telo. Tieto dotyky sú cielené aj na intímne oblasti, kde je intenzita ešte silnejšia a lepšie sa tak nadviaže spojenie so sexuálnou energiou, s ktorou sa následne pracuje do podoby, aby obohatila telo o nové životné sily.

  • Sú to impulzívne pocity vedúce priam k orgazmu, no včas sa regulujú do podoby, aby neprišlo k okamžitej erekcii. Prekrvuje sa tým celé telo a ide o originálny pôžitok, ktorý prináša len tento originálny druh masáží.