Nezařazené

Ako dosiahnuť plné pery v piatich jednoduchých krokoch

Všetky ženy milujú plné, bacuľaté pery, ale nanešťastie nie všetky sme nimi požehnané. Pre všetky tie dievčatá s tenkými perami máme riešenie! Zoznámte sa s piatimi spôsobmi, ako môžete čo najlepšie využiť svoj make-up, aby ste získali plné pery:

rty

Hydratácia
Ide o základný, prípravný krok, ktorý je najdôležitejšia časť procesu, ako dosiahnuť plnšie pery. Pery majú sklon k dehydratácii, kedy vyzerajú bledo, kôrovito a bez života. Dajte im hydratáciu, ktorú potrebujú pomocou vášho obľúbeného balzamu na pery, alebo použite perový peeling, ktorý je obohatený o vitamín E pre extra zvýšenie vlhkosti! Môžete tiež použiť olej na pery.
Nad líniou pier
Tento trik funguje úžasne najmä pre dievčatá s tenkými perami. Použite ceruzku na pery, ktorá je najbližšie k odtieňu vašich pier, aby ste načrtli obrys mimo svojej prirodzenej línie pery – nezabudnite, aby ste ju príliš netlačili. Potom naplňte celý peru rovnakým odtieňom a pomocou prstov jemne zjemnite produkt tak, aby sa dostal do najmenších trhlín.
Obrys
Pre plnú peru, ktorá vyzerá väčšia ako jej skutočná veľkosť, je kontúrovanie nevyhnutným krokom práve tak, ako je zvýraznenie. Vezmite si kontúrovaciu ceruzku a použite ju jemne na dutinu pod spodnou perou – to vytvára tieň a robí vaše pery väčšie. Zvyčajne, pre dievčatá s tenkými perami, je táto dutinka menšia. Robenie tohto kroku jej dáva určitú hĺbku a zvýrazňuje vaše pery.

ústa

Pridajte lesk
Lesklé pery majú zvyčajne tendenciu vyzerať väčšie ako matné pery, pretože sú vysoko reflexné. Rozhodnite sa pre lesk na pery vo vašom obľúbenom odtieni na falošnejšie pery! Pred aplikovaním lesku na pery sa odporúča prekrytie pier.
Zlatý klinec
Neoddeliteľnou súčasťou získania plnšej pery je zdôrazniť, a priniesť im nejaký rozmer – to je to, čo tenkým perám chýba. Použite tekutý zvýrazňovač na stred spodnej pery. Tento trik vytvorí ilúziu plnejších pier.