Ženy

Ako ovplyvniť pohlavie nenarodeného dieťaťa

Manželia pri narodení prvého dieťaťa jeho pohlavie zväčša neriešia, ale ak sa už pripravujú na príchod druhého a ďalších v poradí, radi by to, či to bude chlapec alebo dievča, mali vo „svojich rukách“, teda radi by ovplyvnili jeho pohlavie. Pri dvoch dievčatách je jasné, že muž by rád splodil chlapca alebo naopak, po viacerých chlapcoch by si priali aj dcéru.

porod

Nechajte si poradiť od špecialistov
Na to, aby sme mohli aspoň trocha prispieť k tomu, či to bude on alebo ona, existuje takzvaná „opakovaná lunárna fáza“. No tieto metódy sa neodporúčajú skúšať na amatérskej úrovni, treba sa poradiť s lekármi – špecialistami, ktorí na to majú odborné metódy na základe komplexného výpočtu a potom vám poskytnú aj nejaké rady a odporúčania. Neodborné spôsoby a experimenty sú nebezpečné a môžu poškodiť dieťa. Druhým spôsobom je koncepcia dieťaťa v daný deň v mesiaci, aj tu sa odporúča dodržiavať rady odborníkov a pristupovať k tomu s rešpektom. Mnohí sa môžu v spočítavaní dátumov pomýliť alebo všetky dané podmienky vôbec nespĺňajú. Výpočty sa robia zvlášť pre každého z partnerov, no ani tento individuálny prístup nezaručuje, že bude metóda fungovať na 100%. Rovnako je to vo všetkých iných, ale táto aspoň dáva aké-také šance na úspech.

Viac žien ako mužov
V prírode je to zariadené tak, že pre 106 chlapcov sa narodí 100 dievčat, no v poslednom období, teda asi 70 rokov, je situácia priaznivejšia pre ženy, takže pomer mužov a žien je asi 1:2.
Prvý spôsob, ako dokážete ovplyvniť pohlavie vášho dieťaťa je praktizovať sex v správnom čase, teda ak v závislosti na fakte, či chcete počať dievča alebo chlapca. Dcéru porodíte vtedy, ak sa stravujete zdravo, hlavnou zložkou je listová zelenina s nízkym obsahom draslíka a sodíka. Pri snahe o chlapca by ste si mali dopriať stravu bohatú na sodík a draslík, a to sú hlavne marhule, banány alebo zemiaky a pritom praktizovať sex hlavne ráno, lebo vtedy je žena na počatie najviac pripravená, jej teplota je optimálna.

dítě

Babské rady nie vždy fungujú
Plánovať pohlavie dieťaťa treba od začiatku, potom je veľká šanca na úspech. Také babské pozorovania hovoria, že ak je žena v tehotenstve škaredá, bude to dievča, lebo jej uberá na kráse a naopak, ak je pekná, asi čaká chlapca. Iná teória hovorí, že okrúhle brušku signalizuje, že to bude chlapec a pri malom a špicatom sa narodí dievča. V každom prípade je najdôležitejšie, aby bolo zdravé.