Business

Havárie potrubia a ich rýchle riešenia

Takmer bežné poruchy s kanalizáciou alebo potrubím sú zanedbané preventívne opatrenia. Potrubie, odtoky, drezy, výlevky, kanalizačné stúpačky, dažďové zvody sú pravidelne namáhané a časom sa prirodzene upchajú. Odtok je nefunkčný a havária je realitou.

Iba rozumné a rýchle riešenie je vtedy účinné.

construction-2753799_640

Lacne krtkovanie bratislava Vám ponúka nielen nonstop službu ale aj profesionalitu, odbornosť, kvalitu v rozumnej cene a rýchlej dostupnosti.

Situáciu je potrebné zmapovať, zavolať uvedený kontakt a čo najpodrobnejšie opísať aktuálny stav a poškodenie, aby bol zásah účinný a rýchly.

Jednou z možností je následne vyčistenie potrubia vysokým tlakom vody za pomoci čerpadla a dlhej hadice, ktorá preniká potrubím a tlak vody v nej postupne zbavuje potrubie alebo kanalizáciu usadenín a vytvára voľný priechod v potrubí. Túto možnosť využívajú odborníci pri pomerne dlhých potrubiach.

Niekedy postačí aj elektromechanické čistenie pomocou špeciálne rotujúcich špirál, ktoré sú technológiou na odstránenie usadenín a nečistôt aj v potrubiach s malým priemerom a sú často používané na riešenie havárií v domácnosti.

Havária a akútny rýchly zásah nemusí vždy znamenať neporiadok, poškodenie a prácu navyše. Čistota vykonávaných úkonov, presný zásah, následné inštalatérske práce sú súčasťou ponúkanej služby spolu aj s návrhmi prevencie a doplnkových služieb ako napríklad TV monitoring potrubia pri starej alebo stratenej dokumentácii alebo trasovanie kanalizácie, ktoré vidí a odhalí veľa, najmä skryté vady.

lost-places-2178884_640

Aj cena a cenová ponuka je pre zákazníkov dôležitá. Kombinácia profesionálneho prístupu s rozumnou cenou bez dodatočných prekvapení v podobe doplatkov vytvára dôveru medzi službou a zákazníkom a z toho vychádza ponúkaný non stop servis.

Aj dlhoročné skúsenosti, najmodernejšia technika, dostupnosť a rýchlosť sú rozhodujúce v pravom okamihu a a preto je ponuka zameraná na tieto základné priority.

Určite bude v akútnom a naliehavom prípade aj pre Vás vhodnou voľbou.