Business

Žula – príroda v domácnosti

Príroda je výnimočná a v mnohých smeroch takmer dokonalá. Slúži nám a ponúka nám na využitie množstvo prírodných materiálov aj vrátane prírodných kameňov.

slate-3624334_640

Žula je spolu s mramorom, ónyxom a ostatnými kameňmi jednou z nich a jej využitie je široké. Presvedčí Vás o tom ponuka žula Goralslovakia, ktorá ponúka mramorové kuchynské pracovné dosky mnohých farieb, s rôznou povrchovou úpravou spolu aj s mramorovými doplnkami ako sú pracovné žulové ostrovčeky, zásteny, drobné žulové doplnky, obklady, dosky apod.

Žula pochádza z prírody, je to hornina s vzácnym výskytom, ktorá pretrváva tisícročia, počas ktorých si prisvojila prívlastok pevná a tvrdá. Vyznačuje sa maximálnou odolnosťou, v porovnaní s mramorom má výrazne vyššiu odolnosť, má ideálnu poréznosť, ktorá nezabraňuje ukladaniu nečistôt, špiny, mastnoty, odoláva horúcemu prostrediu, nerozťahuje sa a nemení pôvodný tvar, je elegantná a prirodzene luxusná.

Príroda ponúka nespočetne veľa farebných kombinácii žuly, ktoré po vhodnom technologickom spracovaní vytvárajú farebné odtiene s jedinečnými štruktúrami. Aj preto si z ponuky vyberiete farebnosť a odtieň, ktorý vhodne a vkusne doplní Váš interiér.

kitchen-4649473_640

Prírodný charakter jej dodáva aj veľmi praktické vlastnosti – priamo na žulovej pracovnej doske pripravíte suroviny, nakrájate, nevadí jej vlhkosť ani iné tekutiny, vyložíte horúci koláč, doska znesie vysoké teploty a zľahka ju utriete handričkou, nepotrebujete silné čistiace prostriedky na udržanie pôvodného stavu.

V závislosti od veľkosti dosky, doplnkov, atypických rozmerov sa odvíja cena, prvotná investícia sa Vám vždy vráti vo forme dlhej životnosti, pevnosti, odolnosti a v dlhoročnom jednoduchom používaní.

Kuchynská pracovná doska má veľa riešení – môže byť imitácia prírodného materiálu, syntetická, ale prírodný materiál je nenahraditeľný.

Originalita, vyžarovanie, jedinečnosť a odolnosť – iba tú ponúka príroda.