Business

Kvalitná tantrická masáž

Tantrická masáž Tantradiamond je vysoko účinná tradičná metóda intenzívneho fyzického odpočinku a sebaobjavovania (či introspekcie), ktorá je plne zameraná na sexuálne potešenie, liečenie duchovného ja a celkové uvoľnenie a relaxáciu. Jej počiatky možno datovať až do čias starovekej Indie, kde sa prax zmyselnej masáže spájala s jogou a meditáciou s cieľom ponúkať liečiace techniky na telo a myseľ. Umožňujú jej to jej hinduistické základy a teórie o energetických kanáloch a čakrách. Tantrická masáž sa po stáročia vyvíjala do luxusnejšieho zmyslového zážitku v dnešnom modernom svete. I naďalej si však zachováva svoje základné ciele a princípy, ktorými sú odbúranie stresu, podpora relaxácie a uvoľnenie napätia. Po absolvovaní tantrickej masáže od budú vaše zmysly otvorené novým radostiam, vzrušeniu a novým intímnym túžbam.

Tantra masáž

Cieľom tantrických masáží je úplné preskúmanie tela prostredníctvom dotyku. Okrem iného, počas masáže zažije klient hlboké duchovné stretnutie, ktoré oslobodí fyzické telo a duchovnú myseľ od stresu a napätia, ktoré na ne kladie moderná doba. Výhody tantra masáží sa líšia v závislosti od toho, z akého dôvodu sa táto masáž podstupuje a aké sú očakávania a predstavy klienta. Avšak, medzi všeobecné výhody patrí celková relaxácia a uvoľnenie organizmu a svalstva, ako aj stresu a mentálneho napätia. Sebapoznanie či zvýšenie sebavedomia v intímnej oblasti sú ďalšími benefitmi, ako aj zvýšenie sexuálneho libida.

Masážne pomôcky

Tantrická masáž sa neriadi špecifickým súborom pokynov a praktík. Hoci ide takmer vždy o zmyselný celotelový zážitok, môže sa líšiť v úrovni erotickej energie či intenzity. Je odporúčané si nájsť čas na diskusiu s profesionálnym masérom o tom, čo sa očakáva a čo očakávate vy od svojho maséra. Váš masér prispôsobí masáž presne podľa vašich špecifických želaní a potrieb.