Business

Kúpa firmy

Pomôžeme vám pri kúpe spoločnosti, ktorá je platcom dane z pridanej hodnoty. Uzavretiu a podpísaniu kúpno-predajnej zmluvy predchádza množstvo úkonov, ktorým sa nevyhnete. Sú dané legislatívou, platné v našej krajine a nie je možné ich obísť. Ak sa na to necítite a tvrdíte, že to nie je pre vás, že svoj čas si viete vyplniť aj iným zmysluplným spôsobom, neváhajte nás osloviť. Sme sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá pôsobí medzi predávajúcim a kupujúcim spoločnosti. Vy si stanovíte podmienky, o akú spoločnosť máte záujem a následne si vyberiete z ponúkanej databázy firiem.

Vízia, slovo

Administratívnu prácu a právne úkony vykoná tím našich špecialistov pre danú oblasť. Od vás budeme ešte potrebovať úradné overenie podpisov. Okrem toho, styk a komunikácia s úradmi a inštitúciami bude prináležať nám. Jednotlivé úlohy, ktoré je potrebné vykonať a doviesť firmu do bodu zápisu do obchodného registra, zostávajú v našej kompetencii a zodpovednosti. Vy sa nemusíte ničoho obávať, môžete sa venovať práci, ktorá vás baví a napĺňa, záľubám a koníčkom a čakať, kým sa firma stane právoplatne vašou. Deň zápisu do obchodného registra sa považuje za deň, kedy môžete vykonávať vami zvolenú podnikateľskú činnosť.

plánovanie podnikania a realizácia

Prečo firma, ktorá je platcom dane z pridanej hodnoty? Niektoré firma sa pre registráciu a prihlásenie na daňovom úrade ako platcovia dane z pridanej hodnoty rozhodnú dobrovoľne z určitých dôvodov. Iné firmy sú povinné tak urobiť, čo vyplýva zo zákona a súvisí to s presiahnutím určitej výšky obratu za rok.

Sro na predaj platca dph je firma pripravená pre vás so všetkými príslušnými údajmi. Pred zápisom do obchodného registra si môžete zmeniť jednotlivé údaje tak, aby vám to vyhovovalo. Takže môžete nachystanú firmu na predaj určitým spôsobom zmeniť podľa vašich predstáv, predsavzatí a plánov v oblasti podnikania. Zmeny sa týkajú vymedzenia podnikateľskej činnosti, adresy, názvu spoločnosti a podobne. Zaujalo vás to? Tak ako začať? Vyplňte formulár na našej stránke, alebo nás kontaktujte osobne, telefonicky či emailom.