Nezařazené

Kvalitný matrac pre správny spánok

Už dávno neplatí, že obyčajný molitanový matrac je vhodný na spanie a kvalitný oddych. Podobne ako doba rýchlo napreduje, tak sa vyvíjajú aj technológie, aj vrátane výroby kvalitných matracov. Mať zdravotný matrac s kvalitného prírodného materiálu, ktorý bude vyhovovať práve Vašim anatomickým požiadavkám a životnému štýlu je dnes samozrejmosťou, ale napriek tomu dôležitosť výberu je opodstatnená.

break-4491216_640

Ponuka kvalitné matrace Segum.sk má vo svojej širokej kolekcii matracov nespočetne veľa možností na výber, svoju ponuku má na základe komfortu ležania a všeobecných vlastností použitého materiálu rozdelenú do 5 základných skupín označených počtom hviezdičiek od jedna do päť, kde skupina s 5 hviezdičkami sú naozaj špičkové a pohodlné matrace.

Napriek tejto špecifikácii sú všetky ponúkané matrace vyrobené z prírodných materiálov, dokonca aj používané lepidlá na lepenie jadier matracov pochádza zo 100% kaučukovníkového mlieka a je organickým produktom.

Kvalitné, profesionálne spracované matrace a poťahy, ktoré sa vyznačujú aj protialergickými vlastnosťami, precíznym spracovaním použitých materiálov majú možnosť záruky od 2-10 rokov.

Dve základné rozdelenia na sendvičové a pružinové matrace Vám poskytnú výber mnohých kombinácií použitých pružiniek a viacerých druhov špeciálnej kvalitnej peny vo vysokej technologickej kvalite aj vrátane patentovanej technológie spracovania.

interior-design-5689746_640

Správne zvolený matrac, veľmi často vyberaný podľa Vašich požiadaviek veľa o Vás napovie. Matrac si môžete vyskúšať priamo v predajni a mnohí z Vás si intuitívne vyberú ten správny, s ktorým sú po vyskúšaní spokojní. Rady odborníkov a ich skúsenosti Vás svetom nekonečnej ponuky radi prevedú a ponúknu Vám informácie aj na web stránke.

Pri výbere matraca si zvoľte výšku matraca podľa postele, matrac by mal byť minimálne ponorený do rámu postele vo výške jednej tretiny výšky matraca, aby Vám zabezpečil požadovaný a očakávaný komfort.

Poťahy sú dôležitou súčasťou matraca, ponuka je praktická a poťahy je možné prať v práčke, čo oceníte najmä v horúcom letnom počasí.

Kvalitný spánok, príjemné prebudenie a optimistické ráno závisia aj od matraca.