Tovar

Kvalitná bublinková obálka pre bezpečné zasielanie

Zasielate často tovar, ktorý si ceníte?

Práve pre Vás je určená naša ponuka bublinkove obalky, ktorá Vám predstavuje špeciálne a odolné bublinkové obálky s dokonalou vnútornou vrstvou z bublinkovej fólie plnenej vzduchom, ktorá dokonale ochráni aj ten najcennejší predmet.

Jej výhody sú overené a nespochybniteľné, zákazníci ju obľubujú pre jej sofistikované riešenie vrchnej fólie zo špeciálne upraveného papiera s vode odolnou vrstvou a pre jej riešenie vnútornej plastovej fólie plnej bubliniek a vzduchu. Tie vytvárajú podstatu bublinkovej obálky, vnútorná fólia je pevná, ochraňujúca a bublinky plnené vzduchom vytvárajú dokonalú izolačnú vrstvu pre zasielaný tovar.

envelope-154975_640

Bublinkové obálky – ľahké, odolné a stabilné

Váha obálky je minimálna, je to dôležité, nedochádza zbytočne k navyšovaniu hmotnosti zasielaného tovaru a ovplyvní to aj výslednú cenu za doručenie. Odolnosť je ich veľkou výhodou, spoznáte to najmä pri medzinárodnej preprave, ktorá je občas k zásielkam nešetrná, bublinkové obálky si vyžadujú minimum miesta, v porovnaní s kartónmi tak šetria finálne výdavky, ich zvary, prevedenie sú stabilné.

Uzatváranie obálky je dôležité z hľadiska diskrétnosti a na ponúkané bublinkové obálky sa môžete dokonale spoľahnúť, ľahko ich uzavriete pomocou pevnej samolepiacej fólie alebo pomocou šikovného posuvného jazdca, tzv. formou zipsu. Tieto majú výhodu, že ich dokážete viackrát použiť, naďalej ostávajú bezpečné.

bubbles-83758_640

Široká ponúkaná paleta veľkostí a množstva

Ponúkané bublinkové obálky sú vhodné pre každú zásielku primeranej veľkosti, v ponuke sú viaceré rozmery a farebné prevedenia, ktoré si zákazník vyberá podľa svojich požiadaviek.

Biele, prípadne čierne matné sú obľúbené najviac, najmä pre ich nenápadný konzervatívny vzhľad, výhodnú cenu a prvotriednu kvalitu. Originálne holografické obálky s lesklou povrchovou úpravou Vás určite zaujmú, sú kreatívne a sú spoľahlivou vizitkou Vášho imidžu, čo sa týka uzatvárania, kvality a odolnosti, sú takisto výnimočné.

Bublinková obálka ochráni

Tovar akéhokoľvek druhu, textil, dokumenty, tlačoviny, ceniny, bižutéria, sklo, porcelán, lieky, kozmetika a mnoho iných druhov tovaru dokonale ochránia bublinky plnené vzduchom – poskytnú tovaru spoľahlivú izoláciu.

Bublinkové obálky sú dômyselné riešenie s overenými kladnými referenciami.