Ženy

Muži, nezabúdajte byť ku svojej partnerke pozorní

Vzťahy sú krásne. Aj keď vedia byť občas veľmi komplikované, všetko sa dá vyriešiť a skutočný problém nastáva až vtedy, keď ste si istý, že sa už navzájom nemilujete. Pokiaľ je však vo vašom vzťahu stále láska, potom nie je čo riešiť a váš vzťah je výborný. Pamätajte, že ak máte po svojom boku človeka, ktorý vás miluje a ktorého milujete vy, ste šťastnejší ako polovica sveta.

milenci.jpg

Nie je pravda, že láska časom vyprchá. Kto je o tom presvedčený asi iba zle zvolil obeť milovania. Pravda je totižto taká, že láska, tá pravá, krásna, skutočná láska časom iba viac rozkvitne. Je však pravda, že sa o ňu treba starať, pestovať ju, zalievať a dbať na to, aby nemusela zomrieť.
Skutočná láska je však veľmi vzácna, najmä v dnešnej dobe kedy si nemôžme byť už takmer ničím istí, pretože hodnoty ľudí sa znížili na veľmi nízku úroveň. Ľudia pomaly ale isto zabúdajú, čo láska je, aká by mala skutočne byť a prečo je naozaj taká veľmi dôležitá a vzácna. Je teda ako malé dieťa, ktorému treba venovať všetku pozornosť a vďačnosť.

milenecký pár.jpg

Azda najväčší problém lásky je to, že ľudia po istej dobe zabúdajú, aká je hodnotná a nevážia si ju už tak, ako si ju vážili na začiatku. Nevenujú jej už toľko pozornosti pretože si myslia, že to už nie ej potrebné. Avšak pestovať a vyspevovať lásku je potrebné vždy. Nie je samozrejmosťou, ale krásnym privilégiom.
Partneri veľmi často zabúdajú na to, že vravieť si „milujem ťa, veľa pre mňa znamenáš, ďakujem ti, že si, si krásna, si výnimočná“ je aj po dlhej dobe spolunažívania nesmierne dôležité, ba dokonca povedala by som, že aj oveľa viac dôležitejšie ako kedykoľvek pred tým. Prečo? Keď sa do seba dvaja zamilujú, sú sebou navzájom úplne očarovaní, tieto slová používajú na dennej báze. Ak je však vek v pokročilom štádiu, ľudia na takéto prejavy začnú zabúdať. Vaša partnerka si potom môže myslieť, že ju už nemilujete.
Nezabúdajme si preto vyznávať lásku kdekoľvek a kedykoľvek, pretože nie ej samozrejmosťou, ale vzácnosťou.