Tovar

Smart budíky, ktoré vás vždy zobudia včas

Aká je najpopulárnejšia doba, kedy sa ľudia prebúdzajú?Približne 23% z nás sa prebúdza medzi 6:00 a 6:30 hodinou ráno.

budík

Kedy je najlepší čas prebudiť sa pre naše telo?Hneď po fáze REM spánku. Cyklus trvá asi 90 minút a nastane približne päťkrát počas spánku. 
Prebudenie býva ťažké.Nikomu sa nechce opustiť pohodlie a teplo svojej postele. Namiesto toho, aby ste ešte na chvíľku zavreli obe oči, potrebujete riešenie, ktoré vás dostatočne prebudí. Inteligentné budíky sú odpoveďou na všetky vaše starosti. Tento zoznam je plný praktických a inovatívnych budíkov, ktoré vám pomôžu vyriešiť vaše ranné starosti.

Ruggie budík
Nič vás ráno nedostane z postele viac, ako to, že sa musíte z postele postaviť. Tento malý koberček pod vašou posteľou zaznie ráno v požadovanom čase. Avšak aby ste ho vypli, budete musieť naň položiť obe nohy na tri (dlhé) sekundy. To vyžaduje dostatok pohybu, aby ste sa prebudili.

Budík Aura
Mnohí z nás považujú zvonenie budíka o šiestej ráno za otravné a rušivé. Budík Aura preto stavil na jemný a prirodzený spôsob, ako sa zobudiť. Namiesto zvonenia používa inteligentné svetlo, ktoré vás jemne prebudí. Alebo si môžete prehrávať svoje obľúbené skladby.

spánek

Bezdrôtová nabíjačka na spánok HyperCube
Toto šikovné zariadenie skutočne urobí všetko. Po tom, čo vám tento chytrý systém pomôže odísť spať, jemne vás prebudí, aby ste sa každý deň cítili osviežene. Ale robí toho oveľa viac. Vstavané svetlo, bezdrôtové nabíjanie, hudobná knižnica a dotykový displej vám umožnia spravovať spánok aj vaše zariadenia.

Mella – detský budík pre deti
Malé deti sú väčšinou vaším osobným budíkom každé ráno. Mella budík využíva svetlá a výrazy tváre, ktoré majú udržať vaše ratolesti v postieľke, až kým nenastane správny čas na vstávanie a vy si môžete v pokoji vychutnať čas v posteli, kým nezazvoní váš skutočný budík.

SensorWake budík
Žiadny zoznam inteligentných budíkov by nebol úplný bez funkcie SensorWake . Tento budík dodá vášmu zobúdzaniu vôňu života, takže sa môžete doslova prebudiť a cítiť kávu (alebo croissanty či dokonca peniaze!). Jednoducho nie je krajší spôsob, ako sa prebudiť na arómu rannej kávičky.