Móda

Zabaľte sa do teplej mikiny

Vždy sa pozerajte na to, v čom sa cítite pohodlne. Je jasné, že občas musíte urobiť ten správny krok a občas sa proste musíte pozrieť na to, čo je pre vás naozaj to najlepšie, čo vidíte, ale nech sa deje čokoľvek, niekedy sa proste musíte obliecť pohodlne a tak, aby ste sa vy sami cítili čo najlepšie. Pre mnohých ľudí je to ťažké a niektorí si myslia, že nie je nič horšie ako pohodlné oblečenie, pretože to teda nie je v žiadnom jednom ohľade sexi. Ale opak je pravdou a vy môžete byť sexi, keď sa preto rozhodnete a keď urobíte všetko presne tak, ako to chcete vy sami. A aj keď sa musíte pozrieť na to, z čoho máte radosť, nakoniec to bude hlavne tak, aby ste boli so sebou sami spokojný.
chlap v mikině
Najpohodlnejšia vec na oblečenie, ktorú si na seba môžete dať? Tak to je jasné ako facka. Je to mikina. Mikina je všetko, na čo sa môžete pozrieť, mikina je úplný strop všetkého, čo okolo seba vidíte a nakoniec to budete musieť urobiť pre seba. Hoci by ste to nečakali a hoci je to pre vás nepravdepodobé, vždy môžete urobiť všetko presne tak, ako po tom vy sami túžite a o ničom inom to nie je.
stopař u lesa

Keď sa rozhodnete, že si ju na seba dáte napriek tomu, že vás niektorí ľudia odsudzujú alebo tomu proste nerozumejú, je jasné, že to viac hovorí o vás. Napríklad to, že ste šťastný a spokojný človek, ktorý sa nepotrebuje zameriavať na to, čo majú na sebe ostatní ľudia. A to je niečo, čo je dôležité. A to je niečo, na čom záleží a na čom sa dá stavať. Nie na tom, čo si šepkajú ľudia okolo vás. A že si teda naozaj šepkajú a aj si šepkať budú, veď čo iné by mali robiť, no nie? Takže, rozhodnite sa a uvidíte sami. Skutočne to bude vždy hlavne o tom, čo je pre vás super a sami najlepšie viete, že niektoré veci jednoducho neoklamete. Mikina je proste život. Mikina je všetko, čo si len môžete priať.