Móda

Zvýraznite opálenie

Opálenie je pre niekoho nesplnený sen, pre iného nežiaduca nepríjemnosť, ktorá si vyžiada červenú pokožku alebo pigmentové škvrny. Bojíte sa tiež opálenia? Je mnoho dôvodov, prečo sa ľudia stránia tmavšej pokožky a v našej kultúre to nie je vôbec kvôli postaveniu alebo sociálnej skupine.

slunění

Ako sa opáliť prirodzene?
To je to, čo majú ľudia ešte pred začiatkom leta na mysli. Ak máte dostatok pigmentu, patríte medzi tých šťastných, ktorým nerobí problém pobyt na slnko aj niekoľko hodín. Naopak, ak máte svetlú pokožku a aj vlasy je viac než isté, že je pre vás slnko ohrozením. Nič to však nezúfajte. Na trhu existuje niekoľko produktov, ktoré vám buď pomôžu pri prirodzenom opálení, alebo sú naopak samoopaľovacie. Mnohý sa toho boja, no tí, ktorí sa dali na tento trend určite neľutujú. Je to prirodzenejšie ako červené spálenie alebo návšteva solária. Samozrejme tu platia dôležité pravidlá, ktoré keď nedodržíte, budete mať viac starostí ako radosti.

Ako si čo najdlhšie udržať hnedú
Asi jedna z najviac prekvapivých vecí po Nežnej revolúcii je opálenie. Mnohé modelky ak nie aj všetky sa prezentujú hlavne opálením. Na to, aby im čo najdlhšie zostalo využívajú krémy. Okrem toho sa snažia vynechať drsné pílingy z každodennej rutiny ako aj pravidelné vychádzky na slnko. Pri samoopaľovacích krémoch je tiež dôležitá pravidelnosť a najmä píling. Ten odstráni odumreté bunky a zabráni nepríjemným škvrnám.

opalování

Dajte si niečo na seba
Najlepšie niečo také, čím zvýrazníte hnedastý nádych. Aké farby teda zvoliť? Najlepšie je, ak dáte na obdiv čo najviac pokožky a nezabudnete na tvár, ktorú by ste mali doladiť pomocou make-upu. Opálenie zvýrazníte nie len oblečením, ktoré by malo byť svetlé a výrazné farbou, ale aj vlasmi, ktorým by ste mali dopriať zopár svetlých prameňov. Ak sa chystáte na nejakú akciu a chcet sa ozvláštniť, aj obyčajné šperky sa na zdravo opálenej pokožke javia oveľa príťažlivejšie. Napríklad taký citrín, peridot alebo jemne modrý iolit.