Business

Moja prvá skúsenosť s erotickou masážou

Tantra https://www.privatportal.sk/eroticke-masaze masáže sa začínajú čoraz častejšie objavovať aj v ponukách našich – slovenských, erotických salónov. Mňa osobne to veľmi teší, pretože ešte pár rokov dozadu som za takýmto zážitkami musel chodiť, minimálne, do Čiech. Nachádzate sa práve v momente, že návštevu takejto masáže zvažujete, no netušíte čo od nej čakať, tak neustále váhate? Pokúsim sa vám čo najlepšie opísať moku prvú skúsenosť a erotickou masážou. Verím, že potom ten strach odhodíte a konečne nejakú absolvujete aj vy.Nahá žena so svetlými vlasmi zakrytá žltou dekou leží na striebornej posteli.jpg

Pred tým, ako som na masáž išiel, som musel odhodiť všetky zábrany, zdvihnúť telefón a na masáž sa objednať. V dobách, kedy som sa na tantrickú masáž chystal ja, neexistovali žiadne elektronické alebo rezervácie a ani to, že stačí zavolať hodinku dopredu. človek musel volať aspoň v týždennom predstihu a mal veľké šťastie, ak mu niekto zdvihol.
Túto časť preskočím, proste som zavolal, objednal sa a následne prišiel na miesto v dohodnutom termíne. Moja prvá skúsenosť s tantrickou masážou prebehla v salóne v Prahe, kde už v tej dobe masáže bežali v plnom prúde. Salón bol na úrovni rovnako ako slečny, ktoré masáže poskytovali.

Najprv som a šiel vyzliecť, následne sa osprchoval a šiel si ľahnúť do miestnosti, kde masáže prebiehali. Prišla krásna slečna v župane, najprv so mnou prehodila niekoľko slov, za čo som jej bol extrémne vďačný, pretože som sa trošku uvoľnil. Predsa len, netušil som, čo presne sa bude diať a ako takúto masáž zvládnem ja. Asi vás neprekvapím, že následne prebehla masáž.Nahá žena so zatvorenými očami leží na posteli a pod hlavou má vankúš.jpg

Tá vás bude zaujímať asi najviac. Vtedy som si objednal masáž body, teda takú, pri ktorej ste masírovaný celým telom masérky. Síce som od slečny pri rezervácii dostal radu, aby som začal pomalšie, no keď už, tak poriadne. Masérka ma naolejovala, vymasírovala, ja som si parádne užil, osprchoval sa a išiel domov. Vidíte? Nič hrozné a určite nič, čoho by ste sa mali báť. Takže milí muži, odhoďte hanbu a zábrany a utekajte na tantra masáž, ktorú máte po ruky.