Nezařazené

Nohy v teple aj počas chladných a mrazivých dní je neoceniteľné

Oblečenie prispôsobujeme ročnému obdobiu, meníme šatníky viackrát do roka, aby sme boli pripravení na zmenu teplôt, či smerom hore alebo naopak na príchod chladnejších dní. A práve tie sú charakteristické nízkymi teplotami, chladným vetrom či mrazom, a na to treba byť pripravený. Ženy však majú tendenciu byť štýlovo a módne oblečené aj napriek tomu, že vonku práve vládne krutá zima.

Vzory a farby pristanú mladým dievčatám

K šatníku v zimnom období neoddeliteľne patria nohavice, ktoré sú maximálne pohodlné a zabezpečia ženám pocit tepla, okrem nich sú však veľmi obľúbené aj legíny. Ide o typ nohavíc, ktoré sú vyrobené z elastických materiálov, aby sa pekne natiahli na nohy, celé ich obopnú a nedovolia tak chladu preniknúť až na kožu. Popularitu si získali u žien všetkých vekových kategórií, nosia ich v lete, pri športových aktivitách, na jar, na jeseň a aj v zime. A práve zimné obdobie je vhodné na využitie zateplených legín.

Z ponuky obchodu „allsort“ vyberáme zateplené legíny Warm Grey Pants Yastraby, ktoré majú z vnútornej strany našitý mikroflis, aby bolo ich nosenie v chladnom počasí oveľa príjemnejšie a pohodlnejšie. Dokonca majú schopnosť vymodelovať perfektný tvar zadku, vyrábajú sa z elastického materiálu, ktorý sa prispôsobí každému tvaru tela. Ich strih zahŕňa vyšší pás, ktorý perfektne vyformuje postavu a opticky zoštíhli oblasť pása. Najžiadanejšie sú v čiernej farbe, aby vytvarovali dokonalú postavu a navodili výzor o niečo štíhlejšej postavy ako je v skutočnosti, druhým typom sú v dizajne džínsov a bodujú tiež legíny v povrchovej úprave vzhľadu kože.

Zoštíhľujúci efekt čiernej

Výrobca týchto legín je zo Slovenska, svoj tovar ponúka na internetových stránkach a keďže majú až 95% tovaru na sklade, tak ho môžu odoslať ihneď po objednaní. Okrem spomínaných legín predávajú aj dámske mikiny, kardigany, plavky či krátke nohavice, všetko sú to moderné a trendové odevy pre ženy a dievčatá. A práve spomínané zateplené legíny Allsort ocenia všetky pracujúce ženy či dievčatá, ktoré neprekvapí ani chladný vietor či mráz počas cesty do a z práce.