Internet

Pobyt nie je iba o wellnesse

Určite ste už neraz absolvovali víkendový pobyt. Víkendové pobyty sú na Slovensku mimoriadne obľúbené. Je to možnosť konečne uniknúť stereotypu, zabudnúť na každodenne povinnosti a zrelaxovať. Ľudia sa vyberú na víkend do hotelového rezortu najmä preto, aby unikli každodenným povinnostiam. Užijete si chutnú stravu, ktorú si len naložíte na tanier, nemusíte prať, žehliť, upratovať. Jednoducho sa zobudíte a vašou jedinou starosťou bude, vymyslieť program na celý deň. Práve kvôli programu a možnostiam si vyberáme také lokality, aby sme sa nenudili. Počas dňa chceme aj niečo zažiť, vidieť, vyskúšať.

wellness pobyt

A Slovensko je na zážitky ako stvorené. Nielen Vysoké Tatry majú čo ponúknuť. Tatry môžete navštíviť aj Nízke či Západné. Takisto obľúbeným cieľovým strediskom na Slovensku sú Donovaly alebo Orava. Sú to lokality, ktoré ponúkajú najmä prírodu a možnosť rekreácie v exteriéri. Na svoje si prídu turisti, ale aj rodiny s deťmi. Ani staršie ročníky sa víkendového pobytu nemusia báť. Cez deň prechádzka a návšteva múzeí či iných poznávacích atrakcii môže večer skončiť kvalitným wellnessom. A to priamo v hoteli. Hotely na Slovensku rastú ako huby po daždi. Vychýrené strediska majú na výber od priemerných hotelov až po tie najluxusnejšie pre náročných zákazníkov.

masáž

Jedno však majú spoločné. Takmer každý dobrý hotel má vo svojich priestoroch aj wellness centrum. Vo wellness môžete večer krásne zrelaxovať po celom dni. Nechajte si telo uvoľniť v bazénoch a vírivkách alebo sa zbavte toxínov v saune. Wellness zóny sú skutočným lákadlom nejedného hotela. A ku wellness patrí aj masáž. Keď už pobyt, tak poriadny. V dnešnej dobe si kvalitný wellness pobyt na Slovensku môže dopriať skutočne každý. Navštívte stránku travelguide.sk a pozriete si aktuálnu ponuku wellnessu na Slovensku https://www.travelguide.sk/svk/wellness/ ešte dnes. Aj vy si môžete oddýchnuť už tento víkend.