Nezařazené

LED reflektory – skvelá investícia pre váš dom alebo biznis.

Pri osvetľovaní väčších priestorov alebo exteriéru niekedy obyčajná lampa nestačí. Ak potrebujete napríklad osvetliť príjazdovú cestu do garáže, samotnú garáž vnútri alebo záhradnú terasu. Vo väčších halách alebo na parkoviskách sa taktiež hodí niečo s veľkou svietivosťou a dosahom. LED reflektor je veľmi dobrou alternatívou napríklad ku halogénovým reflektorom. Je určite rozumné staviť na technológiu LED, keďže jej pozitíva sú využiteľné v širokej škále pôsobnosti. LED reflektory vás prekvapia svojou životnosťou. Ich výnimočná vlastnosť spočíva v šetrení elektrickej energie pri zachovaní svojej svietivosti. Investícia do LED reflektora sa teda naozaj oplatí. Ak vás odrádza vyššia cena oproti bežným reflektorom, myslite na to, že táto počiatočná investícia sa vám o chvíľu vráti. Ako sme už spomínali, LED reflektor má oveľa vyššiu životnosť, kúpu nového teda nemusíte niekoľko rokov riešiť.

Svetlo

Kvalitné LED reflektory vám ponúka spoločnosť LEDprodukt s.r.o. – spoľahlivý dodávateľ LED produktov pre vašu domácnosť, dielňu, aj biznis. Nájdete tu obľúbene LED reflektory v čiernej farbe a taktiež aj v bielom prevedení. Dizajnovo sú skonštruované tak, aby sa hodili aj do najmenej prístupných miest. Sú tiež vybavené MCOB čipmi od značky GENESIS a krytím, ktoré umožňuje umiestniť daný reflektor do interiéru a aj exteriéru. Môžete si vybrať z ponuky LED reflektorov s viacerými výkonmi. LED reflektor 100W vás očarí svojou výkonnosťou a skvelým pomerom ceny a kvality.

reflektor

LED reflektor 100W taktiež nájdete vo farebných prevedeniach čierna alebo biela. Vyberte si napríklad LED reflektor 100W v prevedení SLIM so SMD čipom vhodný na vonkajšie aj vnútorné použitie. Využitie nájde pri osvetlení bilboardov, parkovísk, garáží, výkladov a podobne. V pohode nahradí aj 800W halogénový reflektor. Objednávajte z e-shopu LEDprodukt s.r.o.