Tovar

Prírodné afrodiziakum v kuchyni

Chceli by ste podporiť chuť do sexuálnych aktivít? Viete, že množstvo prírodných afrodiziák máte aj u vás v kuchyni, len o tom ani len netušíte? Ak však chcete podporiť a okoreniť si svoju či partnerkinu sexuálnu vášeň a túžbu, či apetít, rozhodne by ste na tieto afrodiziaká nemali zabúdať. Vynikajúcim prirodzeným prostriedkom s afrodiziakálnymi účinkami sú jedlo a potraviny. Množstvo z nich má vplyv nielen na zvýšenie libida, ale u mužov aj na podporu a zlepšenie erekcie.

portrét ženy, krk

V kuchyni máte oveľa viac potravín a jedál, ktoré môžu pekne povzbudiť sexuálne túžby a zmysly vo vašom tele, ako aj u žien aj u mužov. Dary mora sú priam ideálne. Najmä ak ide o ustrice. Ustrice majú vynikajúce afrodiziakálne účinky, ktoré sú dokonca aj dokumentované už oddávna. Majú navyše aj zaujímavú chuť. Okrem chuti obsahujú aj množstvo vitamínov a povzbudzujú libido a sexuálny apetít samozrejme u oboch potravín. Medzi najčastejšie a najznámejšie afrodiziaká určite patria morské plody. Sú obľúbenou a vyhľadávanou večerou, hlavne pri strávení vášnivej a erotickej vzrušujúcej noci s vaším partnerom, či partnerkou. Veľmi obľúbené je podávanie červeného vína k morským plodom. Dodá im ešte výnimočnejšiu chuť ako doteraz. Samozrejmosťou pri prírodných afrodiziák je aj čili. Jeho štipľavosť dodáva sexuálny apetít.

girls-3053051_1920

Navyše čili papričky obsahujú látku kapsaicín, ktorá zlepšuje prekrvenie aj pohlavnej sústavy a zvyšuje sexuálnu túžbu. Ak nemáte radi morské plody ani štipľavé čili, vyskúšajte obyčajné oriešky, najmä však píniové oriešky, mandle alebo vlašské orechy. Ak neľúbite oriešky, prírodné afrodziakum máte aj priamo v koreninách. Vynikajúcimi koreninami je napríklad čierne korenie, zázrov, vanilka alebo rozmarín. Nič za to nedáte, keď nejaké vyskúšate. Aspoň zistíte, čo všetko by vám malo zvýšiť vaše sexuálne chúťky.