Ženy

Nebojte sa plakať

Na prejavení citov nie je nič zlé, a to ani v tom prípade, že hovoríme o slabosti. Ženy sa väčšinou za slzy nehanbia. Iné je to však v prípade nášho silnejšieho a tvrdšieho pohlavia, teda mužov. Nemôžeme všetkých hádzať do jedného vreca, na druhej strane však musíme uznať, že ženy svoje emócie navonok prejavujú omnoho častejšie a ľahšie.

pláč
 
Ak si myslíte, že vás vaša partnerka odsúdi za slzy, ste na veľkom omyle. Každý človek sa vo svojom živote stretne so situáciami, ktoré jednoducho nezvláda. Každý jeden človek má spomienky a záležitosti, ktoré ho jednoducho trápia a nejakú tú slzu potrebuje vypustiť. Verte, že mužská sila sa neprejavuje tým, že nedáte najavo svoje emócie a verte, že žiadna normálna žena vás nebude pokladať za slabocha preto, lebo vás dokáže niečo rozcitlivieť. Preto sa nebojte upustiť slzu a byť citliví.
 
Plačte s mierou
 
S ničím to však netreba preháňať. Ufňukaní ľudia tiež nepatria medzi tých najobľúbenejších a teraz nehovoríme iba o mužoch. Aj ženy, ktoré sa rozplačú iba preto, lebo na nich kolegyňa pozrela z pravej strany chodby a nie z ľavej, svoje okolie skôr iritujú a zdravé to nie je ani pre psychické zdravie konkrétnej osoby. Vlastnosť ovládať svoje emócie, preto určite nie je zlá. Všetci by sme sa mali s nimi naučiť pracovať. Obzvlášť muž, ktorý by mal byť oporou, by nemal fňukať kvôli každej maličkosti a nevydarenej veci vo svojom živote.

smutek
 
Plačte, ale hlavne pri svojej láske
 
Tak ako každý muž túži potom, aby sa jeho partnerka zdôverovala so svojimi slabosťami najmä jemu, aj ženy ocenia ak sa pre svojho partnera stanú ich bútľavou vŕbou. Ak ste teda vo vzťahu, nebojte sa svojej polovičke zveriť so svojimi bolesťami. Verte, že to ocení nejedna žena. Na druhej strane by ste však mali byť v tejto sfére takpovediac verný. Teda nevyplakávať sa každému, kto okolo vás prejde, ale iba vašej láske. Otvorenosť a úprimnosť vo vzťahu len prehĺbi vaše spoločné puto. Navyše všetci partneri by mali poznať svoje silné, ale aj slabé stránky.